Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Pieta s potkany, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1966), suchá jehla s monotypem/papír částečně fixovaný na podkladový papír, 248 x 161 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 135.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |